با بیش از 25 سال سابقه

شرکت ماشین آلات جام صنعت ایرانیان در سال 1371 فعالیت خود را در زمینه خرید، فروش و واردات از کشورهای مشترک المنافع روسیه و اروپا و مشاوره فنی و مهندسی تجهیز کارخانجات به مدیریت آقای دکتر شهرام دماری با بیش از دو دهه تجربه و سابقه درخشان آغاز نموده است. عمده فعالیت این شرکت بر روی انواع ماشین آلات صنعتی و خطوط تولیدی، تراشکاری، قالب سازی، قطعه سازی، برش انواع قطعات در سیستم های منوال- NC – CNC – رباتیک و اتوماسیون بوده و می باشد.

آقای دکتر دماری با ثبت شرکت DR.CNC Teknoloji Makine San. Ltd در کشور ترکیه در سال 2018،  در راستای ارتقا سطح کیفیت کاری، واردات، صادرات کلیه اقلام صنعتی و در رشته های مختلف جهت پیشرفت صنایع کشور ایران گام برداشته اند.

شرکت جام صنعت ایرانیان، در کنار فعالیت خود از زمینه انواع ماشین آلات صنعتی و سی ان سی،  از سال 2005 به صورت تخصصی در زمینه ی واردات، فروش، نصب و راه اندازی و آموزش و ترویج و شناساندن دستگاه ترانسفر و ماشین های مخصوص و خدمت به صنعتکاران گرانقدر و رشد صنعت ایران زمین تلاش کرده است و فعال بوده و از سال 2008 موفق به کسب نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت TTM (Turkish Transfer Machine) در ایران شده است و همچنان تنها نماینده ی آن در ایران می باشد. شرکت TTM که همزمان در آمریکا نیز فعال بوده است، از سال 2018 رسما با نام تجاری Kes-Tech به انواع یک برند آمریکایی به فعالیت خود ادامه می دهد.

شرکت جام صنعت ایرانیان با داشتن کادری مجرب و با سابقه در قسمت های مشاوره فروش – بازاریابی در شهر استانبول و تهران بزرگ – واردات و پخش – نصب و راه اندازی – ساخت و تولید – تعمیرات و نگهداری پروژه ای در خدمت بزرگواران صنعت کشور می باشد.