با بیش از 25 سال سابقه

شرکت TTM (Turkish Transfer Machine) که از سال 2018 با نام برند امریکایی خود، Kes-Tech معرفی خواهد شد، در منطقه ویژه صنعتی واقع در توزلا-استانبول قرار دارد.

این شرکت از سال 1990 کار خود را با ساخت ماشین ترانسفر و میزهای توخالی با نام تجاری AKT شروع کرده است و به مرور با بیشتر شدن سفارش های ساخت و دستیابی به تکنولوژی های بروزتر، از سال 2003 به عنوان اولین تولید کننده دستگاه ترانسفر CNC در ترکیه به کار خود ادامه داده است.

با استفاده از مزایای منطقه ویژه صنعتی، این شرکت معافیت مالیاتی در امر واردات کنترل ها داشته و از همین رو مقابل رقبایی مثل آلمان و ایتالیا؛ با ارائه قیمت تمام شده کمتر و تکنولوژی بروز، خود را چند گام جلوتر کشانده است.

هدف این شرکت اساساً ارائه یک دستگاه با تکنولوژی بروز و پر محتوا، حاوی یک ماشین بدون ایراد و اقتصادی می باشد که با پشتیبانی در فروش و خدمات آن، با قابلیت استفاده در قسمت های حساس و تولید با کیفیت بالا با کمترین هزینه پرداختی، مناسب تولید کنندگان باشد.

در دستگاه های ترانسفر مدل CNC-F1-PLUS در کارهای تیراژ بالا با ترلانس های مختلف می توان از تمامی ربات ها استفاده کرده و با سیستم دستگاه هماهنگ شوند.

کنترل این ماشین ترانسفر می تواند با هر نوع اینکودر و سرووموتور، با سرعت بالا و FIT بالا و بدون ایراد و با کیفیت  کار کند. در تمامی خانواده های سرووموتورها که تحت تأثیر این نوع کنترل ها قرار دارد انجام عملکرد بصورت High Speed بوده و تسریع عملکرد یونیت ها و میز ایندکس و حتی ربات ها تابع دستور کنترل می باشد.

بدین خاطر ربات های میتسوبیشی با تمام خصوصیت های پردازشی، در ردیف اول انتخاب قرار دارد.